Marmara Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları ve Kamp & Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, Anadolu Expo Fuarcılık tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği izni ile 18 – 26 Eylül 2021 tarihlerinde Marinturk İstanbul City Port ev sahipliğinde deniz üzerinde gerçekleşecektir. 

Marmara Boat Show’da her ihtiyaca göre 50 Bin TL ile 20 Milyon TL arasında değişen 200’den fazla teknenin ve karavanın sergileneceği fuarı 50 binin üzerinde deniz ve doğa tutkunu, hayalini kurduğu deniz araçlarını ve karavanları bir arada görme imkanı bulacaktır. Fuarda deniz tutkunları yelkenli teknelerden motoryat teknelere, sürat teknelerinden katamaranlara, botlardan marin ekipman ve aksesuarlarına kadar karavan ve doğa tutkunları çekme karavanlardan motokaravanlara, campervanlardan, kamp treylerlerine ,araç üstü çadırlardan kamp malzemeleri ve karavan ekipmanlarına kadar .aradığı her şeyi bulabilecek ve test edebileceklerdir. 

Marintürk İstanbul City Port ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Marmara Boat Show Fuarı deniz üzerindeki fuarlara yeni bir bakış açısı ve vizyon getirmeye hazırlanıyor. Ulaşım açısından harika bir konumda olan Marintürk İstanbul City Port, merkezi konumu ve bilinirliği ile de binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya ve muhteşem bir fuar organizasyona Anadolu Ekspo ile birlikte imza atmaya gün sayıyor.

  • Fuar Alanı : MARINTURK İstanbul City Port, Pendik
  • Tarih : 18 – 26 Eylül 2021
  • Ziyaret Saatleri : 11:00 – 20:00
  • Beklenen Ziyaretçi : 50.000+
  • Katılımcı Firma Adedi : 150
  • Sergilenecek Tekne Adedi : 200+
  • Sergilenecek Karavan Adedi : 200+
  • Sergilenecek Marka Adedi : 400+

Dünya ve Türkiye Lansmanı Tekne ve Karavanlar; Marmara Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları ve Kamp & Karavan ve Doğa Sporları Fuarı Görücüye Çıkıyor… 

150’nin üzerinde firmanın yeni nesil deniz aracı ve son teknoloji karavanın sergileyeceği fuarda, son model tekne ve karavan lansmanları da gerçekleştirilecektir. 

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren izole yaşam tarzı ve değişen sosyal yaşam anlayışından hareketle; açık alanda gerçekleştireceğimiz fuarımızda tüm misafirlerimizin sağlığı için tüm tedbir ve önlemlerimiz eksiksiz bir şekilde uygulanacaktır. 

Daha detaylı bilgi için;

Anadolu Ekspo Fuar Ticaret Ltd. Şti.
Head Office: 19 Mayıs Mh. Hırant Dink Sk. Belde İş Hanı N.90/23 Şişli, İSTANBUL
Marina: Batı Mahallesi Sahilyolu 34890 Pendik, İSTANBUL 
Telefon: (212) 233 25 90 – 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir